Burik Team element

Výroba dresů
a týmového oblečení

cs

O nás

K potisku dresů používáme obvykle nejmodernější technologii zvanou digitální sublimační tisk. Tato technologie umožňuje našim zákazníkům vytvoření vlastního, originálního designu s využitím širokého spektra barev. Jen malá část výrobků je potištěna jinými technologiemi jako je transferový tisk, nebo sitotisk - těmito technologiemi jsme však schopni potisknout i výrobky zakoupené jinde. Pro jednotlivé sporty máme vymodelovány propracované střihy i v dětských a dámských velikostech. Vždy se snažíme vybírat prvotřídní materiály a samozřejmostí je dílenské zpracování nejvyšší kvality. Jsme připraveni našim zákazníkům vždy vyjít maximálně vstříc a provést jakékoliv úpravy na našich výrobcích dle individuálních potřeb zákazníka.

U nás máte doživotní archivaci Vašich zakázek (grafických návrhů). Doobjednávka byť 1 kusu k dřívější zakázce je za cenu 1 kusu z aktuálního ceníku.
V případě, že v ceníku nenajdete Váš sport, neváhejte nás kontaktovat, ceny Vám rádi dodáme.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Přejeme vám aby se naše výrobky staly přirozenou součástí vašich sportovních výkonů a věříme že si vás svou kvalitou získají a budete se k nim vždy rádi vracet.

Krátké zprávy

Vážení zákazníci. V pátek 18.11.2016 bude provozovna ZAVŘENÁ. V případě, že nás chcete navštívit osobně, můžete tak učinit opět v pondělí 21.11.2016. Děkujeme za pochopení.

16.11.2016

Vážení zákazníci, v období prázdnin máme pro Vás otevřeno do 14:30. V jiných časech po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

25.07.2016

Partneři

Florbal Náchod

www.florbalnachod.cz/

HC Orlová

www.hcorlova.cz/

CK Feso Petřvald

ck-feso-petrvald.jex.cz/

AC Sparta Praha Florbal

www.sparta-florbal.cz/

Burik.cz na Facebooku

© 2014 Burik Team Element - Všechna práva vyhrazena info@burik.cz
Vytvořeno firmou Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 210717
Tento měsíc: 6133 | Tento týden: 1036 | Tento den: 12