Burik Team element

Výroba dresů
a týmového oblečení

cs

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Aktuální platné obchodní podmínky firmy BURIK s.r.o. platné od 1.1.2015

Všeobecné ujednání

Následující obchodní podmínky platí pro obchodní jednání s firmou BURIK s.r.o.

Poptávka

Prvotní poptávka probíhá obvykle e-mailem. Vyberte některý z výrobků naší modelové řady, popíšte požadovanou barevnou kombinaci, předpokládaný počet kusů, předpokládané velikosti a další specifikace. V případě požadavku na vlastní design vám zašleme šablony pro jejich zakreslení.
Je potřeba vždy uvézt kontaktní osobu a e-mailový, případně telefonický kontakt.
Na základě této poptávky vytvoříme cenovou nabídku.

Objednávky

Objednávky přijímáme výradně e-mailem není-li uvedeno jinak. Objednávku můžete zaslat v zakázkovém listě, který Vám na požádání zašleme nebo ji vypište do e-mailu.
Při objednávání následující pravidla:
Ceny jsou uvedeny vždy v ceníku a platí pro materiál uvedený v ceníku. U zboží, které se dodává obvykle po párech (stulpny, ponožky atd.) je uvedena cena vždy za pár. U kusové výroby, je-li uvedeno, je celková cena produktu navýšena individuálně.
Náhledy finálního výrobku, dodáme na požádání zákazníka vždy, není li dohodnuto jinak.
Po odeslání objednávky Vám bude zaslán potvrzující e-mail. Pokud neobdržíte potvrzení Vaší objednávky, kontaktujte nás na obchod@burik.cz nebo na tel. +420 605 991 030.

Grafická příprava

Grafiku, loga a další podklady požadujeme ve vektorovém formátu (*.cdr,*.ai,*.eps), obrázky v min. rozlišení 300dpi (*.pdf,*.jpg,*.tif).
Barvy specifikujte ve formátu CMYK, nebo PANTONE.
Grafický návrh zpracujeme dle požadavků zákazníka, nebo si grafický návrh může zákazník připravit sám přímo do našich šablon.

Velikosti

Zvýšenou pozornost věnujte, prosím, výběru velikostí. Pokud si nejste jisti správnou velikostí dle našich velikostních tabulek, jsme schopni Vám na vyžádání zaslat velikostní vzorky. Tato možnost platí ovšem jen pro konečný odběr vyšší jako 5 ks. Objednávka o celkovém odběru nižším jako 5 ks a s větším počtem různých velikostí bude kalkulována individuálně (dle náročnosti a konečného počtu velikostí).

Termín

Termín dodání se liší dle druhu výrobků a celkového počtu objednaných kusů. Avšak vždy je nutné přihlédnout k celkovému aktuálnímu vytížení výroby. U celých sad zpravidla dodáváme 4-6 týdnů. U kusové výroby je doba dodání delší a to 6-8 týdnů. V každém případě je vždy se zákazníkem dohodnut předběžný termín výroby. V případě, že požadujete expresní dodání, je příplatek za expresní dodání dohodnut individuálně. Možnost expresní dodávky a kusové výroby je ovšem závislá na aktuálním stavu objednávek a není pravidlem, že na expresní dodání přistoupíme.

Objednané zboží od firmy BURIK s.r.o. je možné dodat následujícími způsoby

1. osobní odběr v sídle firmy
2. přepravní společností PPL
3. Českou poštou – obchodní balík

Platba

Platby za objednané zboží firmy BURIK s.r.o. je možno provádět následujícími způsoby:
1. hotově při osobním odběru
2. na dobírku
3. převodem na účet dodavatele (zboží bude expedováno až po připsání částky na účet)
4. fakturou s dohodnutou lhůtou splatnosti (při opakované objednávce nebo dlouhodobější spolupráci)
V ceně zboží nejsou zahrnuty přepravní náklady.

Aktuální cena poštovné do ČR včetně doběrečného je uvedena v ceníku

Ochrana dat

Ochrana osobních dat – za ochranu Vašich osobních dat ručíme. Požadujeme pouze nezbytné údaje pro správné a rychlé doručení zásilky. Vaše osobní data budou sloužit pouze pro naši potřebu a neposkytneme je nikomu dalšímu.

Reklamace

Reklamace a vrácení zboží se řídí platnými předpisy.

Ostatní ujednání

Všechny naše výrobky jsou označeny logotypem Burik. Zároveň si vyhrazujeme právo výrobky, které byly vyrobeny u nás, prezentovat jako náš produkt a to bez rozdílu. Zákazník toto bere na vědomí a tím, že si u nás zboží objedná, s těmito podmínkama souhlasí.

Veškerá loga i designy firmy BURIK s.r.o. jsou majetkem firmy a je zakázáno jakékoliv jejich používání či rozšiřování bez svolení firmy BURIK s.r.o.
Logo Burik a jeho mutace je registrovaná obchodní značka a jeho vlastníkem je firma BURIK s.r.o.

Firma BURIK s.r.o. si vyhrazuje právo jakékoliv změny bez předchozího upozornění. Platnost těchto podmínek automaticky ruší vydání podmínek nových.

Krátké zprávy

Vážení zákazníci. V pátek 18.11.2016 bude provozovna ZAVŘENÁ. V případě, že nás chcete navštívit osobně, můžete tak učinit opět v pondělí 21.11.2016. Děkujeme za pochopení.

16.11.2016

Vážení zákazníci, v období prázdnin máme pro Vás otevřeno do 14:30. V jiných časech po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

25.07.2016

Burik.cz na Facebooku

© 2014 Burik Team Element - Všechna práva vyhrazena info@burik.cz
Vytvořeno firmou Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 210725
Tento měsíc: 6141 | Tento týden: 1044 | Tento den: 20