Burik Team element

Výroba dresů
a týmového oblečení

cs

Barvy

Dresy ušité z předbarvených látek je možno libovolně kombinovat dle této barevnice. Barvy z této nabídky jsou dané a nelze nijak měnit jejich odstín. Na tyto látky lze použít potisky fóliemi nebo termotransferem, alternativně sítotiskem. Lze aplikovat i výšivku.

Zde jsou základní odstíny sublimovaných barev které standardně používáme. U sublimovaných dresů má zákazník možnost zvolit prakticky jakýkoliv odstín jednotlivých barev. Vybírat můžete z naší barevnice přímo u nás na provozovně, nebo je možné zaslat k nám požadovanou barvu např. na nějaké tiskovině, kuse látky a pod. Budeme se snažit odstín dresu co nejvěrněji přiblížit vzoru. Taktéž je možné jednotlivé barvy specifikovat dle barevnice Pantone.
Pokud budete objednávat dresy barvené sublimační technologií, doporučujeme aby i trenýrky byly barveny touto technologií. Jen tak můžeme garantovat naprosto totožný odstín barev.

Jednotlivé modely štulpen je možno libovolně barevně kombinovat dle této barevnice.

Výrobky ušité z materiálu SPORT 2000 lze libovolně kombinovat v těchto barvách.

Výrobky ušité z materiálu SILVER lze libovolně kombinovat v těchto barvách.

 

Krátké zprávy

Vážení zákazníci. V pátek 18.11.2016 bude provozovna ZAVŘENÁ. V případě, že nás chcete navštívit osobně, můžete tak učinit opět v pondělí 21.11.2016. Děkujeme za pochopení.

16.11.2016

Vážení zákazníci, v období prázdnin máme pro Vás otevřeno do 14:30. V jiných časech po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

25.07.2016

Partneři

Burik.cz na Facebooku

© 2014 Burik Team Element - Všechna práva vyhrazena info@burik.cz
Vytvořeno firmou Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 210723
Tento měsíc: 6139 | Tento týden: 1042 | Tento den: 18