Burik Team element

Výroba dresů
a týmového oblečení

cs

Druhy potisku

Sublipro

Sublimační technologie potisku nabízí potisk textilu v digitální kvalitě. Motiv je nejprve přenesen na sublimační papír, a poté za vysokého tlaku a teploty prosublimován do látky, takže se stává součástí materiálu a životnost potisku je prakticky totožná s životností látky. U potisku touto technologií nezáleží na počtu čísel, log, nápisů a pod. vše je zahrnuto v ceně. Pokud budete dresy barvit touto technologií, doporučujeme aby i trenýrky byly barveny stejně. Jen tak může být zajištěn jednotný odstín barev.

Termotransfer

Speciální nažehlovačka opatřená tavným lepidlem, která dokonale přilne k textilii a je prakticky neodstranitelná. Tisk je termoplastický - nutno žehlit z rubu. Vhodná k vícebarevnému potisku znaků, log a pod. Cena je individuálně kalkulována dle velikosti, počtu barev a počtu kusů.

Flex

Potisk nažehlovací fólií, vhodný např. k potisku čísel, rozměrnějších log a pod. Fólie je vyřezaná na řezacím plotru a poté na transferovém lisu zažehlena na textilii. Potisky jsou měkké, odolné proti mechanickému poškození. Tyto potisky se nesmí přežehlovat.

DigiFlex

Požadovaný motiv je natištěn solventním tiskem na speciální nažehlovací fólii a následně na transferovém lisu nažehlen na látku. Fólie po zažehlení získá efektní lesk a strukturu podkladového textilu. Vhodná k výrobě menších plnobarevných znaků, log a pod.

Krátké zprávy

Vážení zákazníci. V pátek 18.11.2016 bude provozovna ZAVŘENÁ. V případě, že nás chcete navštívit osobně, můžete tak učinit opět v pondělí 21.11.2016. Děkujeme za pochopení.

16.11.2016

Vážení zákazníci, v období prázdnin máme pro Vás otevřeno do 14:30. V jiných časech po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

25.07.2016

Partneři

Burik.cz na Facebooku

© 2014 Burik Team Element - Všechna práva vyhrazena info@burik.cz
Vytvořeno firmou Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 210717
Tento měsíc: 6133 | Tento týden: 1036 | Tento den: 12