Burik Team element

Výroba dresů
a týmového oblečení

cs

Materiály

Cooltech

Profesionální, funkční materiál vyroben z mikrovláken dodávajících oděvům vynikající vlastnosti. Materiál má potřebnou lehkost a vzdušnost zajišťující pro sportovce maximální pohodlí. Díky unikátnímu tvaru vláken má materiál vynikající schopnost odvádět pot od pokožky a je velmi příjemný na nošení.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 135g/m2

Golf

Osvědčený, trvanlivý materiál, který díky své hladké struktuře velmi dobře odolává zadrhávání. Výrobky z této pleteniny jsou vzdušné, rychle odvádějící pot od pokožky.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 150 g/m2

Dallas

Dallas - efektní úplet, který zajišťuje maximální komfort při nošení. Materíál charakteristický výraznými póry splňuje všechny požadavky na profesionální využití.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 135g/m2
 

Giga Elastic

Elastický materiál používaný k výrobě cyklistických kraťasů a dalšího oblečení, u kterého je požadována vysoká elasticita a max. odvod potu od pokožky.
Složení: 84% polyester, 16% elastan
Gramáž: 135g/m2, 180g/m2

AirAction

Materiál používaný na exponovaných místech má strukturu síťky a je velmi vzdušný. Svým charakterem přispívá k dokonalému odvětrání a ventilaci kolem sportovcova těla.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 130g/m2

MP 190

Materiál nižší gramáže, charakteristický mikropóry které mu dodávají potřebnou vzdušnost. Materiál je vhodný pro sporty kde je počítáno s vyšší mechanickou zátěží jako je hokej a pod.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 190g/m2

MP 220

Materiál vyšší gramáže, charakteristický mikropóry které mu dodávají potřebnou vzdušnost. Materiál je vhodný pro sporty kde je počítáno s vyšší mechanickou zátěží jako je hokej a pod.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 220g/m2

Canada

Oboulícní polyesterový úplet vyrobený přímo na hokejové dresy.Dlouhým zkoumáním dosažená pevnost i při mimořádné zátěži. Materiál je dobře snášen i vrcholovými sportovci, kteří si cení i jeho designu , který byl vyvzorován dle dresů z kanadsko-americké NHL. Dobře odvádí pot, díky prodyšnosti chytových otvorů, které jsou po celém povrchu úpletu.​
Složení: 100% polyester
Gramáž: 230 g/m2

Thermo Cube

Mayka Thermo - efektní úplet s jemným počesem na vnitřní straně, který zajišťuje maximální komfort při nošení. Materíál charakteristický výraznými póry splňuje všechny požadavky na profesionální využití. Je vhodný zejména na sublimované tréninkové soupravy, mikiny, zateplené cyklodresy apod.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 200g/m2

Think 44

Think 44 je nová linie technických úpletů od Maglificio Corno. Dodává úpletům měkkost, elasticitu, prodyšnost a rychle schnou. Úplety se chovají jako druhá kůže a následuje pohyby těla. Zlepšují dobrý pocit ze sportování a tím umožňují zlepšovat výkonnost. S Think 44 se cítíte volní a spokojení.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 

Lycra Power

Lycra POWER dává úpletu lepší vlastnosti.Při malé síle nepruží, pruží až při intenzivnějším natažení. Power lycra při otřesech svaly drží a oddaluje únavu. Hladký, matný, bez vzoru.
Složení: 75% polyamid, 25% lycra power
Gramáž: 225g/m2

Cool-Sport Aqua & Wind Stop

Jemná třívrstvá pletenina s membránou. Pletenina COOL-SPORT AQUA & WIND STOP se skládá ze tří vrstev, které chrání před nepříznivými povětrnostními vlivy. Vrchní vrstva chrání před deštěm. Střední vrstva - polyesterová membrána, chrání proti větru a také prostřednictvím mikro pórů dokonale odvádí pot.
Složení: 100% polyester

Gramáž: 140 g/m2

Pumi

Lehká tkanina. Vhodná pro ochranu před větrem, neprofoukne. Vhodná i k potisku.
Materiál: 100% polyester
Gramáž: 

Silver

Oblíbený materiál šusťákového typu. Z vnitřní strany je efektní “stříbrný” zátěr. Materiál odolává větru i dešti čímž je zajištěno příjemné tělesné mikroklima zejména v nepříznivých klimatických podmínkách.
Složení: 100% polyester
Gramáž: 150g/m2

Sport 2000

Materiál s broušenou strukturou na povrchu a delikátním počesem z rubu. Používá se zejména k výrobě tréninkových a vycházkových souprav. 
Složení: 100% polyester
Gramáž: 190g/m2

Mikrofibre

Interlock

Memory

Krátké zprávy

Vážení zákazníci. V pátek 18.11.2016 bude provozovna ZAVŘENÁ. V případě, že nás chcete navštívit osobně, můžete tak učinit opět v pondělí 21.11.2016. Děkujeme za pochopení.

16.11.2016

Vážení zákazníci, v období prázdnin máme pro Vás otevřeno do 14:30. V jiných časech po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

25.07.2016

Partneři

AC Sparta Praha Florbal

www.sparta-florbal.cz/

FbK Horní Suchá

florbalhs.com/

1.FBK Eagles Orlová

www.eagles-orlova.cz/

Frisbee Festival za Lužánkami

frisbeefestival.cz/

Burik.cz na Facebooku

© 2014 Burik Team Element - Všechna práva vyhrazena info@burik.cz
Vytvořeno firmou Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 210721
Tento měsíc: 6137 | Tento týden: 1040 | Tento den: 16