Burik Team element

Výroba dresů
a týmového oblečení

cs

Údržba dresů

Vždy se seznamte s etiketou obsahující symboly pro údržbu našich výrobků.Používejte běžný prací prášek a prací lázeň o teplotě max.40 °C. V žádném případě nepoužívejte vyšších teplot prací lázně, mohlo by tím dojít k trvalému poškození výrobku. Doporučujeme prát dresy co nejdříve po použití a odděleně od jiných dresů či oblečení. Dresy perte z rubu.Nepřeplňujte pračku. Mohlo by dojít k nedokonalému vypraní, a nežadoucímu pomačkání dresů, či jiných výrobků.Dresy sušte volně zavěšené, nepoužívejte sušičku ani nepokládejte na zdroje tepla. Materiály se nemačkají, proto není třeba je žehlit. Pokud přece jen budete výrobky žehlit, v žádném případě nepřežehlujte potisky, došlo by k jejich trvalému poškození (neplatí u sublimačních tisků).Nepoužívejte aviváže ani prací prášky obsahující bělidla.

Důležité upozornění:

Výrobky jsou ušity z mikrovláknových úpletů, které jsou zárukou vynikající funkčnosti. Mají však jemnou strukturu, a nevhodným používáním může dojít k jejich poškození - zadrhávání. Zejména se vyvarujte styku výrobku s předměty jako jsou suché zipy, ostré hrany, dřevěné lavice, popruhy batohů a pod.

Krátké zprávy

Vážení zákazníci. V pátek 18.11.2016 bude provozovna ZAVŘENÁ. V případě, že nás chcete navštívit osobně, můžete tak učinit opět v pondělí 21.11.2016. Děkujeme za pochopení.

16.11.2016

Vážení zákazníci, v období prázdnin máme pro Vás otevřeno do 14:30. V jiných časech po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

25.07.2016

Partneři

Wizards DDM Praha 10

wizardspraha.cz/

AC Sparta Praha Florbal

www.sparta-florbal.cz/

Florbal Náchod

www.florbalnachod.cz/

HC Orlová

www.hcorlova.cz/

Burik.cz na Facebooku

© 2014 Burik Team Element - Všechna práva vyhrazena info@burik.cz
Vytvořeno firmou Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 210728
Tento měsíc: 6144 | Tento týden: 1047 | Tento den: 23